Aktualności

Yasumi

Miło nam poinformować, że Yasumi dołączył do grona naszych wystawców! Marka słynie z pielęgnacji inspirowanej Japonią oraz ekskluzywnej linii kosmetyków.

Progline

Miło nam poinformować, że Progline dołączył do grona naszych wystawców! Polska firma importująca i dystrybuująca profesjonalne nożyczki fryzjerskie oraz narzędzia do manicure i pedicure.

Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że patronat medialny nad wydarzeniem Targi Beauty Wrocław objął portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka.

Kosmetologia Estetyczna

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że patronat medialny nad wydarzeniem Targi Beauty Wrocław objął dwumiesięcznik Kosmetologia Estetyczna lider prasy branżowej.

ITP S.A Biomedical Company

Miło nam poinformować, że ITP S.A Biomedical Company dołączył do grona naszych wystawców! Specjaliści od najlepszych technologii i światowych marek w zakresie medycyny estetycznej, urządzeń medycznych i sprzętu wellness.

Kosmetyka i Prawo

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że patronat medialny nad wydarzeniem Targi Beauty Wrocław objął portal Kosmetyka i Prawo.

Depil Concept

Miło nam poinformować, że DepilConcept dołączył do grona naszych wystawców! Największa sieć depilacji w Polsce! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska podczas targów Beauty Wrocław oraz zapoznania się z aktualną ofertą na www.depilconcept.pl

Indigo wsród grona naszych wystawców!

Miło nam poinformować, że  firma Indigo Nails Lab Polska jest już w  gronie naszych wystawców! Marka Indigo słynie z jakości swoich produktów oraz wyspecjalizowanej i wielokrotnie nagradzanej kadry instruktorskiej.

Booksy wsród naszych wystawców!

Miło nam poinformować, że  firma Booksy jest już w  gronie naszych wystawców! Booksy to innowacyjny system do zarządzania rezerwacjami on-line 24/7 zarówno dla biznesu (Booksy Biz) jak i jego klientów (Booksy).