Komunikat w sprawie zmiany terminu Targów Beauty Wrocław

Szanowni Państwo,
Drodzy Wystawcy, Partnerzy, Uczestnicy Targów Beauty Wrocław

Obecna sytuacja w Polsce i na świecie dotyka każdego z nas i ma bezprecedensowy wpływ na wszystkie gałęzie gospodarki, w tym także na przemysł Beauty. Mimo trudnych dla całej branży chwil, w ostatnich tygodniach otrzymaliśmy od naszych wystawców i partnerów wiele wyrazów wsparcia, które dopingowały nam oraz motywowały do jeszcze intensywniejszej pracy nad majową edycją wydarzenia.

Niestety, w sytuacji niepewności związanej z dalszym rozwojem epidemii i wpływu czynników losowych na naszą codzienną pracę, zarówno my jako organizator, jak i nasi partnerzy, możemy mieć trudności w organizacji wydarzenia w planowanym zakresie i terminie.

Dlatego, zarówno w trosce o bezpieczeństwo wystawców, partnerów i zwiedzających, jak i biznesowej jakości organizowanego przez nas wydarzenia, podjęliśmy trudną, ale w naszym przekonaniu jedyną słuszną decyzję. Postanowiliśmy przełożyć termin Targów Beauty Wrocław planowanych w dniach 30-31 maja 2020 roku. O nowym terminie Targów Beauty Wrocław poinformujemy najszybciej jak to jest możliwe, zapewne zaraz po ogłoszeniu w Polsce lub Województwie Dolnośląskim odwołania zakazu organizowania wydarzeń.

W oparciu o konsultacje oraz zmodyfikowane kalendarze innych wydarzeń wybierzemy datę, która będzie najkorzystniejsza dla Targów Beauty Wrocław.

Gwarantujemy, że dodatkowy czas wykorzystamy w pełni i jesteśmy głęboko przekonani, że stworzymy jeszcze lepszą imprezę, zarówno pod kątem biznesowym, jak i merytorycznym.

Jednocześnie informujemy, że nie muszą się Państwo martwić o zakupione do tej pory bilety. Wszystkie bilety wstępu na Targi Beauty Wrocław zachowują swoją ważność i będą obowiązywały podczas nowej daty Targów Beauty Wrocław.

O ponownym uruchomieniu sprzedaży online poinformujemy wkrótce.
W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku
Anna Gadecka,
Dyrektor Targów Beauty Wrocław
Organizator

Najnowsze

Nowa data Targów Beauty Wrocław

Jest na miło poinformować o nowej dacie Targów Beauty Wrocław! Zachowując środki ostrożności wracamy jesienią, pełni nowych pomysłów i energii!

Komunikat w sprawie zmiany terminu Targów Beauty Wrocław

Obecna sytuacja w Polsce i na świecie dotyka każdego z nas i ma bezprecedensowy wpływ na wszystkie gałęzie gospodarki, w tym także na przemysł Beauty.