Komunikat w sprawie zmiany terminu Targów Beauty Wrocław - Targi Beauty Wrocław

Komunikat w sprawie zmiany terminu Targów Beauty Wrocław

Szanowni Państwo,
Drodzy Wystawcy, Partnerzy, Uczestnicy Targów Beauty Wrocław

W trosce o bezpieczeństwo wystawców, partnerów i zwiedzających, jak i biznesowej jakości organizowanego przez nas wydarzenia, podjęliśmy trudną, ale w naszym przekonaniu słuszną decyzję o przełożeniu terminu Targów Beauty Wrocław planowanych w dniach 29-30 maja 2021 roku.

O nowym terminie Targów Beauty Wrocław poinformujemy najszybciej jak to możliwe, po ogłoszeniu w Polsce lub Województwie Dolnośląskim odwołania zakazu organizowania wydarzeń.

Jesteśmy przekonani, że nowa data, którą zaproponujemy w oparciu o konsultacje oraz zmodyfikowany kalendarz innych wydarzeń, będzie dla nas wszystkich jeszcze bardziej atrakcyjnym i miłym spotkaniem we
Wrocławiu.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie bilety wstępu na Targi Beauty Wrocław, które zostały do tej pory przez Państwa zakupione zachowują swoją ważność i będą obowiązywały podczas nowej daty Targów Beauty Wrocław.

Najnowsze

Komunikat w sprawie zmiany terminu Targów Beauty Wrocław

Ze względu na niepewną wcześniej sytuacją związaną z końcem pandemi, jak i obecną polityczną, oraz narastające prośby firm wystawiających się, informujemy o konieczności zmiany terminu Targów Beauty Wrocław.

Nowa data Targów Beauty Wrocław

Wracamy pełni nowych pomysłów i energii, jednocześnie zachowując wszelkie środki ostrożności!