Nowa data Targów Beauty Wrocław - Targi Beauty Wrocław

Nowa data Targów Beauty Wrocław

Szanowni Państwo,

Drodzy Wystawcy, Partnerzy, Uczestnicy Targów Beauty Wrocław

W ostatnich tygodniach otrzymaliśmy od naszych wystawców i partnerów wiele wyrazów wsparcia, które motywowały i dopingowały nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy nad październikową edycją wydarzenia, a zainteresowanie uczestników oraz kolejne rozmowy biznesowe o udziale w Targach Beauty Wrocław dodawały jeszcze większej nadziei, że na pewno spotkamy się już w październiku br.

Niestety w sytuacji niepewności związanej z przeciągającą się sytuacją epidemiologiczną i wpływu czynników losowych na naszą codzienną pracę, zarówno my jako organizator, jak i nasi partnerzy, możemy mieć trudności w organizacji wydarzenia w planowanym zakresie i terminie.

Dlatego, zarówno w trosce o bezpieczeństwo wystawców, partnerów i osób zwiedzających, jak i biznesowej jakości organizowanego przez nas wydarzenia, podjęliśmy trudną decyzję o przełożeniu Targów Beauty Wrocław na nowy termin tj. 29 – 30 maja 2021 roku.

Mamy nadzieję, że nowa data, którą zaproponowaliśmy w oparciu o konsultacje oraz zmodyfikowany kalendarz innych wydarzeń, będzie dla nas wszystkich jeszcze bardziej atrakcyjnym, a przede wszystkim swobodnym i miłym spotkaniem we Wrocławiu.

Jesteśmy głęboko przekonani, że ten czas wykorzystamy do stworzenia jeszcze wartościowszej biznesowo, atrakcyjnej merytorycznie i opłacalnej dla wszystkich uczestników imprezy.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie bilety wstępu na Targi Beauty Wrocław, które zostały do tej pory przez Państwa zakupione zachowują swoją ważność i będą obowiązywały podczas nowej daty Targów Beauty Wrocław.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w jednej z najpiękniejszych imprez w kraju!

Najnowsze

Komunikat w sprawie zmiany terminu Targów Beauty Wrocław

Ze względu na niepewną wcześniej sytuacją związaną z końcem pandemi, jak i obecną polityczną, oraz narastające prośby firm wystawiających się, informujemy o konieczności zmiany terminu Targów Beauty Wrocław.

Nowa data Targów Beauty Wrocław

Wracamy pełni nowych pomysłów i energii, jednocześnie zachowując wszelkie środki ostrożności!